Współpraca

Współpraca

Jeśli jesteś Klientem biznesowym to trafiłeś we właściwe miejsce!

Witamy w świecie kosmetyków, które definiują nową erę pielęgnacji skóry suchej i z dermatozami. Humitopic to marka rewolucjonizująca rynek dermokosmetyków. Stworzyliśmy innowacyjne produkty, oparte o kwasy huminowe i fulwowe w formule H4topic – complex®. Substancje te pozyskujemy z wysokiej jakości leonardytu, który jest unikatową formą towarzyszącą złożom węgla brunatnego. Dla firm, które dążą do oferowania najwyższej jakości rozwiązań, nasze produkty to wyjątkowa okazja.

Dla kogo są kosmetyki Humitopic?

Produkty Humitopic to specjalistyczne dermokosmetyki przeznaczone głównie do pielęgnacji skóry problematycznej. Idealnie sprawdzają się w przypadku:

 • AZS
 • łuszczycy
 • skóry wrażliwej
 • skóry suchej, również w wyniku schorzeń przebiegających z suchością skóry, takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy, niewydolność nerek, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, HIV, itp.
 • skóry po zabiegach kosmetycznych

Dlaczego warto wybrać Humitopic?

 • Pierwsi na rynku. Jesteśmy pionierami w wykorzystywaniu kwasów huminowych i fulwowych w pielęgnacji skóry. Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy te substancje w produkcji nowoczesnych dermokosmetyków. Klienci kochają nowości, możesz więc być pewnym, że pokochają kosmetyki Humitopic w Twoim sklepie. Mając je w swojej ofercie, zyskasz lojalnych klientów.
 • Bogata receptura. Wysokiej jakości kwasy huminowe i fulwowe to nasz największy atut, ale nie jedyny. Kosmetyki Humitopic to istna skarbnica drogocennych składników. W recepturze znajdują się m.in. skwalan, oleje: ryżowy, konopny, marula i słonecznikowy, masło shea czy mocznik.
 • Skuteczność. Produkty Humitopic to nie tylko puste obietnice, to potwierdzona wynikami badań i opiniami Klientów skuteczna pielęgnacja wrażliwej skóry.
 • Profesjonalna obsługa posprzedażowa i materiały edukacyjne. Współpraca z nami nie kończy się na złożeniu zamówienia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę posprzedażową: aktualne materiały promocyjne, banery i ulotki, wysokiej jakości zdjęcia produktowe czy wsparcie w tworzeniu opisów produktów. Ponadto tworzymy materiały edukacyjne oraz prowadzimy szkolenia i webinary, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów.

Nasza obecność w Internecie

Klienci robią zakupy świadomie. Dlatego, gdy zobaczą w Twoim sklepie nowy towar, to nie rzucą się od razu do zakupów. Najpierw sprawdzą, co o nim wiadomo.

A co odkryją, gdy wpiszą „Humitopic” w wyszukiwarkę internetową?

 • Instagram, na którym budujemy nasz wizerunek, dzielimy się wiedzą i poradami life style’owymi.
 • Facebook, gdzie prowadzimy działania marketingowe i angażujemy naszą społeczność.
 • Tiktok, który wykorzystujemy do publikowania krótkich, lekko humorystycznych porad w formie video.
 • Youtube, na którym dzielimy się rzetelną i fachową wiedzą o pielęgnacji skóry problematycznej.
 • Nasz blog, gdzie regularnie publikujemy eksperckie artykuły dotyczące pielęgnacji skóry oraz problemów, z którymi borykają się osoby z dermatozami.

Dlaczego to wszystko jest ważne dla Ciebie? Ponieważ wiesz, że jeśli klienci sprawdzą nas w Internecie, to odkryją markę zaangażowaną w problemy ludzi z dermatozami. Firmę, która regularnie wchodzi w interakcje ze swoją społecznością. A to oznacza, że chętniej kupią nasze produkty.

Razem z Humitopic staniesz się liderem w dziedzinie kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej, łuszczycowej, suchej i wrażliwej. Dołącz do naszych partnerów i ciesz się innowacyjnością i jakością, które niosą za sobą sukces sprzedażowy.

Katalog produktów

Pobierz nasz katalog produktów, kliknij w link poniżej.

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o produktach Humitopic i możliwościach współpracy.

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Łukasz Jakubiec

+48 539 092 803

lukasz.jakubiec@coalab.pl